Program Porciunkule 2023

Náměstí

celý den

Moderuje Antonín Bezrouk

celým dnem vás bude provázet Antonín Bezrouk – sympaťák, kterého možná znáte po hlase z rádia
10:00

Zahájení Porciunkule

tradiční zahájení městské slavnosti starostkou města Ing. Dagmar Sahánkovou
10:10

Staropražští Pardálové

Staropražští Pardálové
Staropražští Pardálové hrají a zpívají nejznámější písně staropražské, lidové a také nejpopulárnější hity Karla Hašlera
12:30

Tempus

Tempus
moravská hudební skupina hrající středověký rock v čele s charizmatickou zpěvačkou Lindou Ravenna
14:30

Marcel Zmožek

Marcel Zmožek
hudební skladatel, textař a zpěvák, který již 25 let úspěšně působí na domácí hudební scéně
16:30

Pumpa

Pumpa
česká rocková skupina z Prahy, v jejímž čele od počátku stojí kytarista Michal Němeček
18:15

Richard Nedvěd

Richard Nedvěd
profesionální český kouzelník, komik a břichomluvec, se kterým se rozhodně nebudete nudit
20:00 hod.

Aneta Langerová

Aneta Langerová
osobitá česká zpěvačka a hudebnice vystoupí s kapelou jako hlavní host programu Porciunkule 2023
22:00

Lucie Revival

Lucie Revival
plzeňská kapela, která vznikla v době, kdy skupina Lucie ukončila svoji činnost
24:00

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR OBRŮ S VELKOLEPÝM OHŇOSTROJEM

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR OBRŮ S VELKOLEPÝM OHŇOSTROJEM
ohlédnutí za minulým rokem v rozhovoru obrů se zjevením bílé paní a hudbou doprovázený ohňostroj

Park

12:00 hod.

Stuchlík a Pavlíček

zazpívejte si známé dechové písničky za doprovodu harmoniky a houslí
14:30 hod.

Rumplcák a princeznička – LM Maminy

amatérský loutkařský soubor z Jaroměře, který navazuje na dlouholetou loutkařskou tradici
15:45 hod.

Country Náhoda

kapela z nedaleké Pecky hraje country a trampské písničky
18:00 hod.

The Last Revolution

pop-rocková kapela ze Dvora Králové hrající jako Green Day revival, ale dnes i vlastní tvorbu
20:30 hod.

Megaděs

metal-rocková kapela již tradičně rozvíří park svými písničkami
0:30

DJ Dub

diskotéka skoro až do rána

Františkánský klášter

13:00 hod.

DUO LE'HARMONJA

DUO LE'HARMONJA
meditativní písně sester Šramlových
16:00 hod.

Duo V a hosté

mladá skupina z Hostinného
18:00 hod.

Bohoslužba

s vysvěcením zrestaurované dřevořezby Krista od F. Stuflessera

Hřiště tj tatran

14:00

Zápas staré gardy Hostinné – Rudník

16:00

Zápas muži Hostinné - Rudník 1.kolo poháru OFS

Změna programu vyhrazena

Mapa

Mapa