ArchivProgram Porciunkule

1.11.2016

Plakát ke stažení

22.7.2016
Plakát ke stažení

Plakát pro rok 2016 je možno stáhnout zde.


Program Porciunkule 2016

22.7.2016
Program Porciunkule 2016

Program Porciunkule 2016 je možno stáhnout zde.

Otevření radniční věže o Porciunkuli

8.6.2016
Ve dnech 6. - 7. 8. 2016 bude pro návštěvníky Hostinného otevřena radniční věž. Kdo bude mít zájem, může se za symbolické vstupné 10 Kč přijít podívat!

Porciunkule se blíží!

30.5.2016
A máme tu další várku přislíbených kapel na Porciunkuli 2016. V neděli dorazí zazpívat známý zpěvák Pavel Callta, kterého jste mohli slyšet v soutěži Česko Slovensko Má Talent. Sobotní odpoledne roztančí návštěvníky trutnovská skupina EFF (dříve Effect), folkaře jistě potěší Nadoraz a jeden z nejlepších evropských imitátorů Vláďa Lichnovský a jeho kapela Elvis Presley Revival Band. Před hlavním tahákem Porciunkule kapelou MIG 21 zahrají oblíbení rockoví Vaťáci. Na nedělní dopoledne je pro děti připraveno vystoupení kouzelníka s klaunem. Takže se budete mít určitě na co těšit!

Připravy jsou již v plném proudu

12.2.2016
Drazí návštěvníci, přátelé, kamarádi, přípravy na letošní ročník jsou v plném proudu a právě nyní vám odkrýváme pokličku, co se pro vás letos chystá. Předběžně nám přislíbili účast bombastičtí kapelníci z MIG 21, hard rockové zastoupení by mělo být v podání kapely Škwor, pro teenegery nebude chybět New Element a sobotním dnem nás bude provázet charismatický moderátor Bořek Slezáček.

Výzva!

12.2.2016
Chcete si pronajmout v době konání Porciunkule park nebo areál koupaliště? Máte možnost se seznámit na int. stránkách Hostinného s výzvou k podání nabídky. Více na http://www.hostinne.info/uredni-deska/2/p1=55

Porciunkule 2015

30.9.2015

PORCIUNKULE NOC A NEDĚLE 2015

28.8.2015

PORCIUNKULE SOBOTA 2015 II.

20.8.2015

PORCIUNKULE SOBOTA 2015

17.8.2015

PORCIUNKULE PÁTEK 2015

13.8.2015

Ohňostroj na Porciunkuli

5.8.2015

Program Porciunkule ke stažení

4.7.2015

Program Porciunkule 2015 je možno stáhnout zde.

Upoutávkový spot

3.7.2015

Nalaďte si stanici Frekvenci 1 a již brzy uslyšíte tuto upoutávku!


Plužina není nainstalována.

Ulička řemesel

20.5.2015
Letos bude novinkou ulička řemesel Pro letošní ročník Porciunkule je pro vás připravena jedna novinka. Můžete se těšit na tzv. ULIČKU ŘEMESEL, která se bude nacházet v prostorách ulice E. Votočka. Návštěvníci budou mít možnost zakoupit trošku jiné tovary, než tomu bylo v minulých letech.

Čeká Vás nabitý program se spoustou zábavy

23.3.2015
Čeká Vás nabitý program se spoustou zábavy Každoročně první víkend v srpnu město Hostinné ožije zábavou a ani letošní ročník, který se chystá v termínu od 31. července do 2. srpna, nebude výjimkou. Již nyní je pro Vás připraven žánrově velmi rozmanitý program, jenž bude tradičně probíhat na několika místech ve městě, a to na hlavním podiu na náměstí, v parku, ve františkánském klášteře, v areálu koupaliště a v parku u hasičárny. Na letošní ročník přijalo pozvání několik známých a vynikajících kapel. Jsme rádi, že můžeme v Hostinném přivítat kapelu Mňágu a Žďorp, která jistě navodí příjemnou atmosféru hostinské pouti. Uvidíte také zábavnou show Haliny Pawlowské protkaný jejím osobitým humorem. Milovníky country jistě potěší oblíbený zpěvák Jakub Smolík. Hard-popovou scénu doplní mladá a temperamentní kapela Mistake, která má na svém kontě koncerty na největších festivalech v ČR. Hudební projekt ATMO music, jejichž hity Polety a Andělé dobyly přední příčky hitparád, Vás potěší o nedělním poledni a o zakončení Porciunkule se postará letitá a bezvadná kapela Alkehol. Celým sobotním dnem Vás bude provázet bavič a moderátor Josef Náhlovský. Toto je pouze malá ukázka naší nabídky a něco příjemného si jistě vybere každý. Nebude chybět tradiční půlnoční rozhovorem obrů, kteří nám opět prozradí, co se stalo během celého uplynulého roku v Hostinném. Slavnost vyvrcholí velkolepým ohňostrojem doprovázeným hudbou. Srdečně Vás zve město Hostinné

Sledujte novinky na facebooku

1.8.2014
Sledujte žhavé novinky na facebooku!

Letos máme pro vás novinku

23.7.2014
Letos na Porciunkuli je nově určené místo pro stanování. V sekci program naleznete mapku města ke stažení s vyznačením plochy pro stany. Mimo jiné jsou zde aktualizovaná místa pro zaparkování a WC.

Program Porciunkule ke stažení

14.7.2014

Program Porciunkule 2014 je možno stáhnout zde.

Plakát 2014

24.6.2014
detail fotografie

Co pro Vás letos chystáme?

24.4.2014
Je pro Vás připraven žánrově rozmanitý program, jež bude tradičně probíhat na několika místech ve městě, a to na hlavním podiu na náměstí, v parku, ve Františkánském klášteře, v areálu koupaliště a v parku u hasičárny. Na letošní ročník přijalo pozvání několik známých a vynikajících kapel různých žánrů. Jsme rádi, že můžeme přivítat temperamentní SKA skupinu Sto zvířat, která Vám jistě rozproudí krev svou živelností. V sobotu vystoupí mimo jiné česká pop-punková kapela Rybičky 48, která je velmi častým hostem významných festivalů i klubové scény. Pro tuto skupinu je typická chytlavá melodie s vtipnými texty, a proto si jejich vystoupení užívají nejen mladí lidé. Milovníky rock-metalu potěší kapela Komunál, která hraje již od roku 1989 vlastní tvorbu a byla zvolena za nejlepší východočeskou kapelu. Toto seskupení vyprodává i velké sály a je velmi oblíbené pro své podmanivou hudbu. Blues-rockovou scénu doplňuje legendární Krausberry. Toto je pouze malá ukázka naší nabídky a něco příjemného si jistě vybere každý.
 
Čeká Vás nabitý program se spoustou zábavy, atrakce, občerstvení pro všechny věkové kategorie. Sobota bude zakončena tradičním půlnočním rozhovorem dvou obrů umístěných na radnici, kteří nám opět prozradí, co se stalo během celého uplynulého roku v Hostinném. Slavnost vyvrcholí velkolepým ohňostrojem doprovázeným hudbou.

                                     Srdečně Vás zve město Hostinné

Ohňostroj Porciunkule 2014

13.3.2014
 

Chcete se stát partnerem Porciunkule?

28.1.2014
Další ročník Porciunkule se nezadržitelně blíží a přípravy jsou již v plném proudu. Dovolte nám přizvat Vás ke spoluúčasti a k možné podpoře této akce. Máte chuť se podílet a být součástí letité tradice? Tím že je tato slavnost hojně navštěvovaná, nabízíme Vám zajímavou možnost zviditelnění Vaší firmy zakoupením vystoupení jednotlivého účinkujícího z programu nebo peněžitého daru.
Nabízíme Vám:
1) „Partner“
* prezentace Vašeho loga s odkazem na web Vaší firmy na webových stránkách Porciunkule (kvartální návštěvnost v loňském roce byla 17 000 návštěvníků)
*na propagačních materiálech
* v případě zakoupení jednotlivého interpreta vyhlášení Vaší firmy moderátorem akce před vystoupení interpreta
2) „Strategický partner“
* prezentace Vašeho loga s odkazem na web Vaší firmy na webových stránkách Porciunkule (kvartální návštěvnost v loňském roce byla 17 000 návštěvníků)
*na propagačních materiálech
* v případě zakoupení jednotlivého interpreta vyhlášení Vaší firmy 3x moderátorem během akce *umístěním loga umístěným na velkoplošných bannerech u hlavní silnice
3) „Hlavní partner“
* prezentace Vašeho loga s odkazem na web Vaší firmy na webových stránkách Porciunkule (kvartální návštěvnost v loňském roce byla 17 000 návštěvníků)
*na propagačních materiálech
* v případě zakoupení jednotlivého interpreta vyhlášení Vaší firmy 5x moderátorem během akce *umístěním loga umístěným na velkoplošných bannerech u hlavní silnice
*umístění firemního banneru na hlavním podiu do velikosti 3x2m
4) „Generální partner“
* prezentace Vašeho loga s odkazem na web Vaší firmy na webových stránkách Porciunkule (kvartální návštěvnost v loňském roce byla 17 000 návštěvníků)
*na propagačních materiálech
* v případě zakoupení jednotlivého interpreta vyhlášení Vaší firmy moderátorem během celého programu
 *umístěním loga umístěným na velkoplošných bannerech u hlavní silnice
*umístění firemního banneru na hlavním podiu dle domluvy
*možnost světelné reklamy během půlnočního rozhovoru obrů a opakování po následném ohňostroji (vysoký stupeň zviditelnění firmy, velká návštěvnost)
*reklama během rozhlasového spotu s upoutávkou na Porciunkuli na radiu Frekvence 1
Rádi přivítáme Vaše návrhy a připomínky a budeme se těšit na případnou spolupráci.
PresskitPresskit

Program Porciunkule 2014

23.1.2014
Program Porciunkule 2014

Program Porciunkule 2016 je možno stáhnout zde.

Program Porciunkule 2013

1.12.2013
Program Porciunkule na rok 2013 je ke stažení ZDE.

Fotografie 2013

9.8.2013
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie
Autor fotografí: Josef Zahradník

Fotografie ze soboty 3.8.2013

8.8.2013
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Lokace pro parkování a umístění toalet

1.8.2013
Doplnili jsme pro Vás údaje o parkování a umístění toalet. Mapu ve formátu PDF stahujte ZDE.

 

Plakát Porciunkule 2013

17.7.2013

Vstupné na koupaliště

2.7.2013
Vstupné na porciunkulové koncerty pořádané na koupališti pro rok 2013:

  • pátek ..... 50 Kč
  • sobota ... 99 Kč
  • neděle ... 30 Kč

Cena vstupenky na celý víkend je 120 Kč. Při zakoupení 5 ks vstupenek na celý víkend je cena 499 Kč.
Vstupenky můžete zakoupit také v předprodeji na těchto místech:

  • Informační centrum Hostinné
  • Bistro u Kubánce Hostinné 
  • MT Music Vrchlabí

Více infromací o porciunkulovém programu na koupališti naleznete také na facebooku ZDE.

Porciunkule na Facebook

17.6.2013
Porciunkule na Facebook Náš Facebookový profil naleznete ZDE.

Nové internetové stránky!

8.6.2013
Spustili jsme pro vás nové webové stránky. Naleznete zde aktuální informace o tradiční hostinské slavnosti, která se ve městě koná již od roku 1684. I tento rok pro vás připravujeme bohatý program, který aktualizujeme. Těšíme se na vás v Hostinném od  2.8. do 4.8.2013.

Video z roku 2012

7.6.2013

Ohňostroj z roku 2012

6.6.2013
Ohňostroj z roku 2012

Program Porciunkule 2012

6.10.2012
Program Porciunkule z roku 2012 ke stažení ZDE.

Porciunkule 2012 - fotografie

7.9.2012
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2011

17.10.2011
Program Porciunkule z roku 2011 ke stažení ZDE.

Fotografie z roku 2011

7.9.2011
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2010

15.10.2010
Program Porciunkule z roku 2010 ke stažení ZDE.

Fotografie z roku 2010

7.9.2010
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2009

15.10.2009
Program Porciunkule z roku 2009 ke stažení ZDE.

Fotografie z roku 2009

7.9.2009
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2008

15.10.2008
Program Porciunkule z roku 2008 ke stažení ZDE.

Fotografie z roku 2008

7.9.2008
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2007

15.7.2007
Program Porciunkule z roku 2007 ke stažení ZDE.

Fotografie z roku 2007

15.6.2007
detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2006

15.7.2006
Program Porciunkule z roku 2006 ke stažení ZDE.

Fotografie z roku 2006

15.6.2006
detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2005

15.7.2005
Program Porciunkule z roku 2005 ke stažení ZDE.

Program Porciunkule 2004

15.6.2004
Program Porciunkule z roku 2004 ke stažení ZDE.

Fotografie z roku 2004

15.6.2004
detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie detail fotografie

Program Porciunkule 2003

15.6.2003
Program Porciunkule z roku 2003 ke stažení ZDE.

Program Porciunkule 2002

15.6.2002
Program Porciunkule z roku 2002 ke stažení ZDE.

Program Porciunkule 2001

15.6.2001
Program Porciunkule z roku 2001 ke stažení ZDE.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K PORCIUNKULI 2020

30.11.-0001