ArchivOhňostroj bude!

3.8.2018
Jsou zajištěny hasičské sbory a vše je pod profesionální kontrolou, takže se o sobotní půlnoci máte na co těšit.
Kdo bude chtít vidět náměstí z ptačí perspektivy, může navštívit od 10:00 do 16:00 hodin v sobotu i v neděli radniční věž. Vstupné 20 Kč.
Ještě malé upozornění. V tištěných programech se nám objevila chybka v čase u komentované prohlídky Galerie antického umění ve Františkánském klášteře. Správný čas je o hodinu dříve v 19:00 hodin! Přijďte se podívat, bude to stát za to!

Prohlídky radniční věže

2.8.2018
Kdo bude chtít vidět náměstí z ptačí perspektivy, může navštívit od 10:00 do 16:00 hodin v sobotu i v neděli radniční věž. Vstupné 20 Kč.

Program Porciunkule 2018

18.7.2018
Program Porciunkule 2018

Doufáme, že si každý vybere z pestré nabídky a všichni jste srdečně zváni!
Program Porciunkule 2018 je možno stáhnout zde.

Plakát Porciunkule 2018

18.7.2018
Plakát Porciunkule 2018 A je to tady! Tento plakát uvidíte ve svém okolí na všemožných výlepových plochách.

Arakain se na Vás už těší!

23.6.2018
Kapela Arakain Vás zve na hostinskou Porciunkuli. Nezapomeňte se podívat na náš program, abyste nezmeškali jejich koncert ani koncerty svých dalších oblíbených kapel.

Videopozvánka zde

Porciunkulí Vás letos provede Martin Kraus

20.6.2018

Nelehké, ale velmi důležité role moderátora akce se tentokrát zhostí Martin Kraus, zakladatel charitativní talkshow, která má nejen pobavit diváky, ale také přispívá lidem v těžké životní situaci, nemocným, postiženým či jinak znevýhodněným.

 

Sám se angažuje v dalších charitativních projektech a napomáhá rozvoji sociálního podnikání. V rámci jeho akcí bylo podpořeno více než 20 subjektů a projektů z neziskového sektoru. I přes svůj nízký věk je Martin Kraus osobou, která svým nasazením a prací motivuje své okolí k zapojení se do pomoci těm, kteří to potřebují, a pomalu se stává vzorem pro řadu svých vrstevníků. Bude pro nás ohromnou poctou, že právě on se stane člověkem, který Vás celou slavností provede.

 

http://www.cesky-goodwill.cz/nominace/279/m-k-show-z-u-–-martin-kraus/

I letos se můžete těšit na ŽIBR – sledujte změny

20.6.2018
Kapela ŽIBR i tentokrát vystoupí v pátek večer. Za dobu svého působení vystřídala již mnoho míst a i letos se na své koncertování o kousek „přestěhuje“. V minulých letech jste si ŽIBR mohli poslechnout v parku u hasičů, na autobusovém nádraží nebo třeba v areálu bývalého koupaliště, kde kapela hrála v loňském roce. Tentokrát byste ji ale na těchto místech hledali marně, koncert se totiž pro ročník 2018 přesouvá na louku Za Mlýnem. Sledujte pozorně plánek a nenechte si nic ujít!

Plánek stahujte zde!

Chcete se stát partnerem Porciunkule?

23.5.2018
Chcete se stát partnerem Porciunkule? Další ročník se již nezadržitelně blíží a přípravy jsou v plném proudu, dovolte nám tedy přizvat Vás ke spoluúčasti a k možné podpoře známé hostinské akce. Protože je tato slavnost hojně navštěvovaná, nabízíme Vám tímto jedinečnou a zajímavou možnost zviditelnění Vaší firmy. Máte chuť podílet se na letité tradici a stát se její součástí? Potřebné informace naleznete na internetových stránkách www.porciunkule.cz, na tel. 499 404 746 nebo pište na e-mail infocentrum@muhostinne.cz