ArchivZrušen koncert Monkey Business

5.8.2017
Zrušen koncert Monkey Business Dnes nám manažer kapely Monkey Business s politováním sdělil, že hlavní zpěvák Matěj Ruppert vážně onemocněl a dnešní koncert se musí zrušit. Hledáme intenzivně náhradu. Děkujeme za pochopení.

Richard Krajčo vystoupí na Porciunkuli

5.8.2017

MODERÁTOR

2.8.2017
MODERÁTOR Původně měl moderovat celý sobotní den Petr Říbal, nyní se můžeme těšit na skvělého sportovního moderátora tv NOVA Martina Říbala.

Plakát Porciunkule 2017

12.7.2017
Plakát Porciunkule 2017 A je to tady! Tento plakát uvidíte ve svém okolí na všemožných výlepových plochách.

Porciunkule se blíží!

5.5.2017
Porciunkule se blíží! Tradiční slavnost Porciunkule je tu! Akce se bude konat první srpnový víkend jako každým rokem tedy od 4. do 6. srpna. Připravili jsme si pro Vás žánrově rozmanitý program, jež bude tradičně probíhat v několika částech města, a to na hlavním podiu na náměstí, v parku, v areálu koupaliště a v parku u hasičárny. Na letošní ročník přijalo pozvání několik známých a vynikajících kapel různých žánrů. Jsme šťastni, že můžeme přivítat temperamentní skupinu Monkey Business v čele s Matějem Rupertem, která v letošním roce přijala do své kapely svou první zpěvačku. Milovníky rapu potěší charismatický rapper Lipo, který se věnuje i režii videoklipů. V sobotu vystoupí také hudební skupina Táboranka se svou dechovou hudbou, hostinská skupina Black Jack, taneční skupina Boney M revival, která zajišťuje hudební taneční show v dobových kostýmech nebo také mladá energická skupina Náhodný výběr. Pro příznivce metalu je zde připravena živelná kapela Dymytry, která vystoupí stejně jako folk-popový zpěvák a pohodový písničkář Voxel v neděli odpoledne na náměstí. Ani děti nepřijdou zkrátka a čeká na ně divadelní představení. Celým programem nás bude provázet moderátor Petr Ticháček. Čeká Vás nabitý program se spoustou zábavy, atrakce, občerstvení pro všechny věkové kategorie. Sobotní den zahájí svým proslovem paní starostka a zakončen bude tradičním půlnočním rozhovorem dvou obrů umístěných na radnici, kteří nám opět prozradí, co se stalo během celého uplynulého roku v Hostinném. Slavnost vyvrcholí velkolepým ohňostrojem doprovázeným hudbou. Srdečně Vás zve město Hostinné

Výzva – pronájem parku

18.4.2017
Výzva – pronájem parku Bližší informace naleznete na stránkách hostinne.info – sekce Úřední deska nebo na telefonním čísle 777 311 307.

Bude to stát za to!

15.2.2017
Bude to stát za to! První nástřel letošního programu Porciunkule je tady! Čeká vás bohatý program! Těšte se na Monkey Business, vystoupí také oblíbení Dymytry, Voxel či LIPO! Určitě to bude stát za to...